Preskočiť na obsah

Hlásenie 12. júna

Zverejnené 12.6.2024.

Kategória
  1. Mäsiarstvo Gajary oznamuje občanom, že bude dňa 13. júna to je zajtra od 11.30 do 12.30 hod. predávať pred kultúrnym domom čerstvé bravčové mäso, hovädzie mäso a mäsové výrobky za akciové ceny.
  2. Poľovnícke združenie Kúty Vás srdečne pozýva na poľovnícky Juniáles, ktorý sa bude konať dňa 15.6. na poľovníckej chate. Od 13.00 hod. budú pripravené poľovnícke špeciality z diviny, bohatá tombola so zaujímavými cenami, deti zabavia súťaže, hry, skákacie hrady a maľovanie na tvár. Pripravená je aj súťaž v strelbe zo vzduchovky, kde je hlavnou výhrou srnec. O zábavu sa od 16.00 hod. postará hudobná skupina GRAFIC. Príďte s nami stráviť čas v prírode a pri jedle a tanci sa zabavte so svojimi priateľmi. Tešíme sa na Vás. Členovia Poľovníckeho združenia Kúty.
  3. Základná organizácia Jednoty dôchodcov v Čároch pozýva všetkých svojich členov a aj ostatných dôchodcov, ktorí majú záujem na posedenie, ktoré sa bude konať v sobotu dňa 15. júna o 13.00 hod. na poľovníckej chate Čáry. Súčasťou posedenia budú športové hry dôchodcov našej organizácie. Príďte si zasúťažiť alebo len tak posedieť, pohostenie bude pripravené.
  4. 2. Západoslovenská distribučná, a.s. oznamuje občanom, že dňa 13. júna to je vo štvrtok v čase od 8.30 do 15.00 hod. budú bez dodávky elektrickej energie ulice: Agnelliho, Lachmannova, Krížna, Martina Kollára a Poštová. Presný rozpis podľa čísiel domov nájdete na webovej stránke obce www.cary.sk alebo na informačnej tabuli obce.