Preskočiť na obsah

Hlásenie 16. mája

Zverejnené 16.5.2024.

Kategória
  1. Z dôvodu prerušenia dodávky elektrickej energie bude dňa 20. mája to je v pondelok pošta v Čároch zatvorená. Doručovať sa bude. Sociálne dávky si môžete vyzdvihnúť do 27. mája.
  2. Kovotvar výrobné družstvo v Kútoch prijme do pracovného pomeru pracovníkov do výroby, na pozíciu operátor výroby. Práca na jednu zmenu, vhodná pre mužov aj ženy. V prípade záujmu kontaktujte personálne oddelenie na tel. čísle 034/699 95 14, alebo sa dostavte osobne do výrobného družstva Kovotvar.
  3. Obec Borský Mikuláš vás srdečne pozýva na koncert známej revivalovej kapely ABBA WORLD REVIVAL, ktorý sa uskutoční v piatok 24. mája 2024 o 20,00 h v amfiteátri pri kultúrnom dome Borský Mikuláš. Príďte s nami zažiť nezabudnuteľnú atmosféru s dokonalou živou interpretáciou skladieb švédskej legendárnej mega skupiny ABBA na špičkovej úrovni, vrátane dokonalého image, dobových kostýmov a pódiových choreografií. ABBA WORLD Revival predstavuje absolútnu svetovú špičku tohto hudobného oboru a vystúpenie  v čase 2 x 45 minút určite nadchne každého poslucháča bez rozdielu veku. Predaj vstupeniek v cene 20,- € je v Obecnej knižnici Borský Mikuláš, 034/65 95 138, v predajni Chovateľské potreby Ján Záhončík 0905 490 537 a na Obecnom úrade v Čároch.  Občerstvenie je zabezpečené. Žiadame občanov, ktorí majú záujem zúčastniť sa koncertu, aby uprednostnili predpredaj vstupeniek.

4. Západoslovenská distribučná, a.s. oznamuje občanom, že dňa 20. mája, to je v pondelok v čase od 8.30 hod. do 13.00 hod. budú bez dodávky elektriny nasledovné ulice: Agnelliho, Lachmannova, Krížna, Martina Kollára, Lesná, Lúky, Myjavská a Poštová. Presný rozpis čísiel domov nájdete na webovej stránke obce www.cary.sk, alebo na informačnej tabuli obce.