Preskočiť na obsah

Koncert známej revivalovej kapely ABBA WORLD REVIVAL – 24.5.2024, Borský Mikuláš

Zverejnené 16.5.2024.

Kategória

Obec Borský Mikuláš vás srdečne pozýva na koncert známej revivalovej kapely ABBA WORLD REVIVAL, ktorý sa uskutoční v piatok 24. mája 2024 o 20,00 h v amfiteátri pri kultúrnom dome Borský Mikuláš.

Príďte s nami zažiť nezabudnuteľnú atmosféru s dokonalou živou interpretáciou skladieb švédskej legendárnej mega skupiny ABBA na špičkovej úrovni, vrátane dokonalého image, dobových kostýmov a pódiových choreografií. ABBA WORLD Revival predstavuje absolútnu svetovú špičku tohto hudobného oboru a vystúpenie  v čase 2 x 45 minút určite nadchne každého poslucháča bez rozdielu veku.

Predaj vstupeniek v cene 20,- € je v Obecnej knižnici Borský Mikuláš, 034/65 95 138,  v predajni Chovateľské potreby Ján Záhončík, 0905 490 537 a na Obecnom úrade v Čároch. Občerstvenie je zabezpečené. Žiadame občanov, ktorí majú záujem zúčastniť sa koncertu, aby uprednostnili predpredaj vstupeniek.

ABBA WORLD Revival z Prahy je desaťčlenný súbor zložený z profesionálnych hudobníkov, ktorých spojil obdiv k tvorbe svetoznámej švédskej skupiny ABBA.
ABBA WORLD Revival Vám ponúka originálnu prezentáciu repertoáru slávnej hudobnej formácie. Jej vystúpenie je 100% živá show-produkcia desiatich hudobníkov.

Repertoár obsahuje viac ako 30 najznámejších piesní švédskej legendárnej mega-skupiny 70-tych a 80-tych rokov, ktoré boli  naštudované nielen podľa štúdiových nahrávok, ale i podľa audio a video nahrávok živých vystúpení skupiny ABBA, čo zaručuje nielen presnosť hudobného prevedenia, ale aj dokonalé vystihnutie nálady a atmosféry každej jednotlivej skladby.
Tešíme sa na Vás