Preskočiť na obsah

Hlásenie 11. marca

Zverejnené 11.3.2024.

Kategória
  1. Spoločnosť Good Car Service, s. r. o. Moravský Svätý Ján príjme do pracovného pomeru automechanika, prax min, 2 roky. Ponúkame skvelé pracovné ohodnotenie, možnosť ubytovania, príspevok na stravu. Informácie na tel. čísle 0908 675 184 alebo na mail gcs@goodcarservice.sk, resp. servis@vadual.eu.
  2. Firma Vadual, a. s. prijme do pracovného pomeru starobného dôchodcu alebo výsluhového dôchodcu na pozíciu vrátnik do areálu Logistického centra Vadual na „Lúčkach“ v Moravskom Svätom Jáne. Viac informácií osobne alebo na tel. čísle 0908 675 177, mail: skladnik@vadual.eu pán Adrián Šureček.
  3. Kúrte lacno a efektívne. Slovenský výrobca drevených brikiet a peliet pre vás opäť pripravil tradičnú jarnú akciu s najnižšími cenami brikiet a peliet. Ide o slovenské výrobky najvyššej kvality. Je to náhrada mokrého dreva a špinavého uhlia. Ceny brikiet a peliet zistíte na www.LESTRENCIN.sk alebo na telefónnom čísle 0948 991 881. Brikety, pelety a drevo vám dovezú až domov.
  4. Miestny dozorný výbor Čáry pri COOP Jednota Senica, spotrebné družstvo pozýva všetkých svojich členov na výročnú členskú schôdzu, ktorá sa bude konať dňa 14. marca to je vo štvrtok o 16.00 hod. v kultúrnom dome. Tešíme sa na vašu účasť.