Preskočiť na obsah

Hlásenie 19. marca

Zverejnené 18.3.2024.

Kategória
  1. Firma KOHAPLANT – predajca ovocných drevín uskutoční v našej obci predaj ovocných a okrasných sttromčekov na jarnú výsadbu rôznych druhov a odrôd. Všetky rastliny sa budú predávať za jednotnú cenu 8,50 €. Predávať sa budú: marhule, orechy, broskyne, hrušky, jablone, višne, liesky, čerešne srdcovky, egreše, čučoriedky, černice, zemolez, maliny, ruže a špeciálne hnojivo na podporu koreňového systému. Cena hnojiva je 2,00 €. Všetky naše dreviny sú v bale, to umožňuje výsadbu našich drevín až do začiatku júna. Položky sú v ponuke do vypredania. Všetky dreviny, ktoré budú v ponuke budú za cenu 8,50 €. Záujemcovia si môžu tovar zakúpiť dnes 19. marca od 11.20 hod. pred kultúrnym domom.
  2. Hydinárska farma prijíma objednávky na: 7 mesačné nosnice z voľného chovu, 12 týždňové mládky nosnice, 1 ročné sliepky z klietkového chovu. Cena za kus je 4,90 €. Objednať si môžte na telefónnom čísle 0908 827 132. Hydina bude dovezená 21. marca až domov k objednávateľovi.
  3. Máte už palivo na zimu za najlepšiu cenu? Na jar sú vždy najnižšie ceny. Využite ponuku slovenského výrobcu drevených brikiet a peliet LES, ktorý pre vás opäť pripravil obľúbenú jarnú akciu „Najnižšie ceny LES“. Nakúpte teraz a ušetríte. Ceny brikiet, peliet a dreva zistíte na www.LESTRENCIN.SK alebo na čísle: 0948 991 881. Brikety, pelety alebo drevo vám dovezú až domov.
  4. Novootvorené záhradníctvo DIMAR Vás pozýva na nákup širokého sortimentu rastlín, okrasných drevín, substrátov a ďalšieho doplnkového tovaru pre Vašu záhradu. Záhradníctvo sa nachádza na konci Stráži smer Kúty. Ďalšie informácie nájdete na facebooku Garden DIMaR.
  5. Kamenárska firma STONESTORE hľadá pracovníka na murárske a kamenárske práce. Ponúkaná mzda je 10€ za hodinu v netto, podľa pracovného zaradenia. Žiadosť o zamestnanie môžete posielať na adresu: info@stonestore.sk alebo pre viac informácií volajte t.č. 0911 170 780.
  6. Vedúca pošty oznamuje občanom, že dňa 21. marca, to je vo štvrtok, bude pošta v Čároch zatvorená.