Preskočiť na obsah

Hlásenie 29. januára

Zverejnené 29.1.2024.

Kategória
  1. V centre voľného času Beťárik v Šaštíne – Strážach môžete do 2. februára ešte prihlásiť svoje deti na krúžok na druhý polrok. Voľné miesta sú ešte na Atletike pre deti od 5 do 11 rokov, na Volejbale pre deti od 9 rokov, na Novom cirkuse pre deti od 5 do 7 rokov a pre deti od 8 do 12 rokov, na Street workout a parcour pre deti od 9 rokov a na Pohybové hry pre deti od 4 do 6 rokov. Viac informácii na mailovej adrese cvcbetarik@gmail.com, na facebooku CVČ Beťárik alebo na stránkach cvcbetarik.estranky.sk
  2. Rodičovské združenie pri Centre voľného času s podporou Mesta Šaštín-Stráže organizuje po prvýkrát Maškarák pre dospelých dňa 3. februára. Maškarák bude v kultúrnom dome Šaštín. Vstupenky si môžete zakúpiť v Centre voľného času, Mestskej knižnici alebo v kaderníctve Pavly Skokánkovej na námestí v Šaštíne. Zlosovateľné vstupenky sú v predpredaji len do 1. februára. V cene 15 eur je zahrnuté nealko, káva, koláčiky, oškvarky a chlieb. Bufet bude zabezpečený. A ako sa na maškarák patrí, maska je podmienkou. Začíname o 19:30 Tešíme sa na vás!
  3. Slovenský červený kríž oznamuje darcom krvi, že dňa 5. februára 2024, to je v pondelok, sa uskutoční odber krvi v Skalici. Odchod je ráno o 7.00 hod. od Obecného úradu Čáry osobnými autami. Sú vítaní aj noví darcovia.