Preskočiť na obsah

Hlásenie 6. mája

Zverejnené 6.5.2024.

Kategória
  1. Základná organizácia Jednoty dôchodcov v Čároch pozýva všetkých svojich členov a aj ostatných seniorov, ktorí majú záujem o prácu v organizácii na májové posedenie, ktoré sa bude konať v stredu dňa 08.05.2024 o 13.00 hod. v dome kultúry Čáry.  V programe si pripomenieme   aj práve nadchádzajúce sviatky deň matiek, deň otcov, deň rodiny. Súčasťou schôdze bude pre záujemcov turnaj v petangu. Príďte si za súťažiť alebo len tak posedieť, pohostenie bude pripravené.
  2. Oznamujeme občanom, že dňa 7. mája sa v našej obci uskutoční vývoz popolníc.
  3. Riaditeľstvo MŠ Čáry oznamuje rodičom, že dňa 10. mája v čase od 13.00 do 15.00 hod. sa uskutoční zápis na prijatie detí do materskej školy na nový školský rok 2024/2025. Pre dieťa, ktoré dosiahlo päť rokov veku do 31.08.2024 je predprimárne vzdelávanie povinné. Zápisu sa môžu zúčastniť aj deti.
  4. Centrum voľného času Šaštín – Stráže a Malina bike pozývajú malých aj veľkých cyklistov na 5. ročník cyklistických trailových pretekov Šaštínske kolečko. Preteky sa uskutočnia v sobotu 11.mája v RO Gazárka v Šaštíne – Strážach. Súťažiť môžu aj deti do 5 rokov na odrážadlách či bicykloch s pomocnými kolieskami. Registrácia detí aj dospelých je na mieste v kempe a začína o 13.hodine. Dĺžka trate je podľa vekovej kategórie a je k dispozícii na webe CVČ Beťárik a mesta Šaštín-Stráže spolu s časovým harmonogramom. Štartovné platia len dospelí 10 eur, deti sú zdarma. Pre víťazov sú pripravené poháre a účastnícke medaile pre všetky deti. Tešiť sa môžete aj na tombolu, guláš, občerstvenie a diskotéku. Tešíme sa na vás.
  5. Dňa 7.5.2024, t. j. v utorok, príde do našej obce optika ZOOM Bratislava. Ponúka bezplatné zmeranie dioptrií a očného tlaku a nové okuliare vo výhodných cenách už od 24,00 Eur aj so sklami. Meranie sa uskutoční v bielom označenom mikrobuse pred kultúrnym domom v čase od 9.00 hod do 11.00 hod.