Preskočiť na obsah

Hlásenie 9. januára

Zverejnené 9.1.2024.

Kategória
  1. Slovenský plynárenský priemysel a Ministerstvo hospodárstva SR oznamujú občanom, že v dňoch 11. a 12. januára sa budú vykonávať v našej obci mimoriadne fyzické odpočty zemného plynu pre všetkých odberateľov – domácnosti. Žiadame odberateľov, aby sprístupnili plynové skrinky, nakoľko sa plynomery skenujú a fotografujú aj so žltými plombami. Okienko na plynovej skrinke nie je dostačujúce na vykonanie fotodokumentácie celého plynomera. Za spoluprácu a pochopenie vopred ďakujeme.
  2. Do Zariadenia pre seniorov Šaštín-Stráže hľadáme kolegov/kolegyne na voľné pracovné pozície sestra/zdravotnícky asistent/opatrovateľka. Denná a nočná 12.hodinová služba. Benefity: príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, dovolenka nad rámec vyplývajúca z platnej kolektívnej zmluvy. Mzda podľa platobného výmeru. Kontakt osobne alebo na telefónnom čísle: 034 6592 319 alebo 0915 900 365. Nástup možný ihneď.
  3. Čistiareň peria Senica – ponúka čistenie peria od prachu a nečistôt. Perie antibakteriálne zaparujeme, čím sa likvidujú roztoče a mikróby. Šijeme paplóny, periny, vankúše a rôzne rozmery podľa vašich požiadaviek. Na výber ponúkame rôzne druhy sypkovín a farebné angíny vysokej kvality. Pre vaše perie prídeme rovno až k vám domov a z domu to zadarmo odvezieme a hotové výrobky vám domov dovezieme, stačí zavolať na telefónne číslo 0905 267 750 a my prídeme k vám. Kto zavolá na telefónne číslo dostane darček zdarma ku objednávke dnes.